Mydło węglowe

Naturalne mydło z węglem aktywnym ma właściwości oczyszczające: oczyszczanie porów, usuwanie toksyn, zanieczyszczeń. Zawarty w nim węgiel aktywny znany jest ze swoich właściwości absorbujących (wiodących) toksyny przez co nie tylko działa powierzchniowo, ale również wnika do głębszych warstw skór poprawiając jej utlenienie - otwiera i oczyszcza pory jak również łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie zranień. Mydło węglowe rozjańnia koloryt skóry oraz likwiduje drobne przebarwienia, dlatego nie powinno być używane przez osoby lubiące mocną opaleniznę. Ma silne właściwości przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, przeciwwirusowe. Jest idealne do walki z problemami skórnymi pochodzenia wirusowego czy bakteryjnego. Jest idealne na trądzik, który w przypadku regularnego używania mydła znika z powierzchni skóry. Mydło z węglem może być stosowane do każdego rodzaju skóry, polecane jest szczególnie do cery trądzikowej, pogryzionej przez owady jak również podrażnionej. Do mydła został dodany olej z drzewa sandałowego, dzięki któremu ma ono miły zapach.

Każde mydło z węglem jest robione ręcznie, a składniki w nim zawarte są w100% naturalne.

Należy nim przemywać ciało, twarz lub włosy 2 razy dziennie. Jednak jeżeli zauważmy że nasza skóra staje się przesuszona powinniśmy używać mydła z węglem co drugi dzień. Mydło węglowe może być również używane do mycia zębów. Węgiel ma właściwości delikatnie wybielające.

Po użyciu:

Skład mydła: oliwa, olej kokosowy, woda, olej palmowy, olej rycynowy, masło shea, olej ryżowy, olej ze słodkich migdałów, masło kakaowe, wodorotlenek sodu, wosk pszczeli, aktywowany węgiel drzewny, olejki zapachowe.

Projekt: Devilart