OLEJ LAUROWY-TRĄDZIK, ŁUSZCZYCA, ZMIANY SKÓRNE 10 ml

Olej laurowy 100% naturalny 10 ml

Na innej mojej aukcji można kupić ten olej o pojemności 100 ml- kup małą ilość i przekonaj się, że ten olej leczy skórę.


Olej laurowy( wawrzynowy) znany jest ze swoich właściwości przeciwtrądzikowych, jest również skutecznym środkiem pobudzającym wzrost włosów, oraz pomagającym w walce z łupieżem. W składzie występują gównie związki z grupy terpenów( m.in. cyneol, geraniol, eugenol). Olejek laurowy bogaty jest w witaminę A i E, które odpowiadają za prawidłowe wytwarzanie kolagenu. Witamina E jest głównym antyoksydantem, który chroni komórki przed utleniaczami. Olej ma ciemnozieloną barwę i bardzo intensywny zapach. Jego konsystencja w temperaturze pokojowej jest stała, jednak wystarczy mała zmiana, aby olej zaczął się topić. Dzięki temu szybko wchłania się w skórę. Skutecznie likwiduje łupież, świerzb i inne choroby skóry głowy. Chlorofil zawarty w olejku wspomaga gojenie ran i łuszczycy. Olejek pobudza porost włosów, odżywia je, dzięki czemu włosy stają się miękkie i jedwabiste. Olejek laurowy ma również działanie przeciwtrądzikowe, oczyszczające, antybakteryjne i ściągające.

Zastosowanie olejku: dzięki właściwościom rozgrzewającym zmniejsza bóle stawów i napięcie mięśni, rozszerza drobne naczynia krwionośneMoże być również stosowany w przypadku zwichnięć i opuchnięć ścięgien. Jest pomocny w leczeniu trądziku i stanów zapalnych skóry- działa oczyszczająco, ściągająco, bakteriobójczo i bakteriostatycznie( może być stosowany punktowo na pryszcze). Skutecznie likwiduje łupież, świerzb i inne choroby grzybicze. Zawarty w oleju chlorofil wspomaga gojenie ran i łagodzi objawy łuszczycy, pielęgnuje włosy i paznokcie. Przechowywanie oleju: jeśli na opakowaniu nie jest zaznaczone inaczej to przechowuj olej w chłodnym i ciemnym miejscu, w szczelnym opakowaniu. 


JAK STOSOWAĆ :

1. Olej można stosować punktowo na pryszcze.

2. Bezpośrednio na skórę.

3. Do produkcji kosmetyków profesjonalnych i w warunkach domowych.

4. Do zabiegów w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, fryzjerskich i salonach masażu.


STOSOWANIE OLEJU LAUROWEGO U ZWIERZĄT: polecany do regularnej pielęgnacji kopyt, szczególnie o suchym i podatnym na pęknięcia rogu, powoduje uelastycznienie i prawidłowy przebieg procesu narastania rogu kopyta. Nawilża i chroni przed utratą wilgotności.
Do smarowania psich lub kocich pazurów w celu wzmocnienia i podwyższenia ich ścieralności oraz do pielęgnacji sierści u zwierząt łysiejących.
Olej Laurowy z powodzeniem leczy łuszczycę i zmiany skórne tzw. wężową skórę, egzemy, liszaje. Przeciwdziała powstawaniu stanów grzybiczych na skórze, a występującą już grzybicę zwalcza bardzo szybko i skutecznie. Jest to olej typowo leczniczy. Osoby cierpiące na grzybicę stóp objawiającą się nieprzyjemnym zapachem stóp, swędzeniem i łuszczeniem po zastosowaniu oleju laurowego codziennie na noc( przed snem wciera się w skórę i tak pozostawia do rana, rano myje się stopy i zakłada czyste skarpetki lub rajstopy) przez 7 dni stwierdziły, że widzą ogromna poprawę- stopy mniej swędzą, pachną naturalnie, przyjemnie. Produkt ten szybko i skutecznie wyleczy stopy poranione i poprzecierane od obuwia. Na początku sceptyczni panowie, którzy na co dzień służą w wojsku obecnie są największymi odbiorcami naszego oleju laurowego.

waga 10ml- 50g

 

OLEJ LAUROWY-TRĄDZIK, ŁUSZCZYCA, ZMIANY SKÓRNE 10 ml  -
Cena: 6.00 zł
Liczba sztuk:
Projekt: Devilart