OLEJ LAUROWY-TRĄDZIK, ŁUSZCZYCA, BÓLE STAWÓW, MIĘŚNI 100ml

Olej laurowy( wawrzynowy) znany ze swoich właściwości przeciwtrądzikowych. Również bardzo skuteczny środek pobudzający wzrost włosów, oraz pomagający w walce z łupieżem. W skład wchodzą gównie związki z grupy terpenów( m.in. cyneol, geraniol, eugenol). Olejek laurowy bogaty jest w witaminę A i E, które odpowiadają za prawidłowe wytwarzanie kolagenu. Witamina E jest głównym antyoksydantem chroniący komórki przed utleniaczami.

Olej ma ciemnozieloną barwę i bardzo intensywny zapach. Jego konsystencja w temperaturze pokojowej jest stała lecz wystarczy mała jej zmiana, aby olej zaczął się topić. Dzięki temu szybko wchłania się w skórę. Skutecznie likwiduje łupież, świerzb i inne choroby skóry głowy. Chlorofil zawarty w olejku wspomaga gojenie ran i łuszczycy. Olejek pobudza porost włosów oraz odżywia je, dzięki czemu włosy stają się miękkie i jedwabiste.
Olejek laurowy ma również działanie przeciwtrądzikowe, oczyszczające, antybakteryjne i ściągające.

Zastosowanie olejku:
Dzięki właściwościom rozgrzewającym zmniejsza bóle stawów i napięcie mięśni-  może być stosowany w przypadku zwichnięć oraz opuchnięć ścięgien. Rozszerza drobne naczynia krwionośne, jest pomocny w leczeniu trądziku i stanów zapalnych skóry- działa oczyszczająco, ściągająco, bakteriobójczo i bakteriostatycznie (może być stosowany punktowo na pryszcze). Skutecznie likwiduje łupież, świerzb i inne choroby grzybicze. Zawarty w oleju chlorofil wspomaga gojenie ran i łagodzi objawy łuszczycy oraz pielęgnuje włosy i paznokcie.

Przechowywanie oleju: jeśli na opakowaniu nie jest zaznaczone inaczej przechowuj olej w chłodnym i ciemnym miejscu, w opakowaniu szczelnym.JAK STOSOWAĆ :

1. Olej można stosować punktowo na pryszcze.
2. Bezpośrednio na skórę.
3. Do produkcji kosmetyków profesjonalnych i w warunkach domowych.
4. Do zabiegów w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, fryzjerskich i salonach masażu.

STOSOWANIE OLEJU LAUROWEGO U ZWIERZĄT :
Polecany do regularnej pielęgnacji kopyt, szczególnie o suchym i podatnym na pęknięcia rogu. Powoduje uelastycznienie i prawidłowy przebieg procesu narastania rogu kopyta, nawilża i chroni przed utratą wilgotności. Używany także do smarowania psich lub kocich pazurów w celu wzmocnienia i podwyższenia ich ścieralności, jak również do pielęgnacji sierści u zwierząt łysiejących.

Olej Laurowy z powodzeniem leczy łuszczycę i zmiany skórne tzw. wężową skórę, egzemy, liszaje. Przeciwdziała powstawaniu stanów grzybiczych na skórze, a występującą już grzybicę zwalcza bardzo szybko i skutecznie. Jest to olej typowo leczniczy. Osoby cierpiące na grzybicę stóp objawiającą się nieprzyjemnym zapachem stóp, swędzeniem i łuszczeniem po zastosowaniu oleju laurowego codziennie na noc( przed snem wciera się w skórę i tak pozostawia do rana, rano myje się stopy i zakłada czyste skarpetki lub rajstopy) przez 7 dni stwierdziły, że widzą ogromna poprawę- stopy mniej swędzą, pachną naturalnie, przyjemnie.

Olej laurowy szybko i skutecznie wyleczy stopy poranione i poprzecierane od obuwia. Na początku sceptyczni panowie, którzy na co dzień służą w wojsku obecnie są największymi odbiorcami naszego oleju laurowego.

Waga 100ml- 210g

 

OLEJ LAUROWY-TRĄDZIK, ŁUSZCZYCA, BÓLE STAWÓW, MIĘŚNI 100ml   -
Cena: 30.00 zł
Liczba sztuk:
Projekt: Devilart