MYDŁO ALEPPO 50% BIO - NA POWAŻNE PROBLEMY SKÓRNE 180- 200 g

 

Bywa nazywane ?Mydłem doskonałym?, biorąc pod uwagę walory pielęgnacyjne jest to fakt niepodważalny. Mydło zrobione jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy- naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Skutecznie łagodzi dolegliwości i problemy skórne, takie jak trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony ludzi na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu. Oliwa z oliwek skarbnica witaminy E, oprócz nawilżenia zapewnia odpowiedni poziom natłuszczenia i ochrony, ważny szczególnie dla skóry suchej. Regeneruje ją i opóźnia procesy starzenia. Im większe problemy dermatologiczne, tym mydło powinno zawierać więcej oleju laurowego. Jeśli skóra nie wykazuje żadnych zmian, stanów zapalnych zwracamy uwagę na zawartość oliwy z oliwek, ponieważ skóra sucha oprócz nawilżenia wymaga również natłuszczenia.


Mydło Aleppo 50% oleju laurowego doskonale uzdrawia wszelkiego rodzaju trudno gojące się rany, blizny w tym pooperacyjne, wrzody i ropienie. Mydło stosuje się wtedy, kiedy obrażenia narażone są na infekcje lub są odsłonięte i w każdej chwili może dojść do ich ponownego otarcia. Aleppo 50 % szczególnie polecane jest osobom po poparzeniach. Mydło w cudowny sposób łagodzi swędzenie, zatrzymuje ropę, oczyszcza ranę. Wskazane do użytku również przy higienie intymnej. Można nim umyć także włosy, dzięki temu łagodzi swędzenie skóry, zasklepia rany i krostki na skórze głowy, przeciwdziała nawrotom łupieżu.

 

Mydło polecane jest również dla zwierząt, przy swędzeniu skóry lub powstaniu zaczerwień w wyniku działalności pcheł. Nie dopuszcza do ich kolejnego zagnieżdżania się. 

Mydło proponujemy w przypadku krost, ran itp., do codziennego stosowania w innym przypadku raz na 2- 3 dni w celu przeciwdziałania problemom skórnym.

Mydło polecane jest w przypadku bolesnych odcisków i otarć naskórka- zerwanego nawet do krwi i podeszłego ropą. Wystarczy namoczyć mydło i delikatnie natrzeć ranę. Pozostawić tam na ok. 30 minut. Potem spłukać wodą. Zawarty w mydle olej laurowy rozpocznie  leczenie oraz nastąpi natychmiastowa ulga .Waga 180- 200g

 

MYDŁO ALEPPO 50% BIO - NA POWAŻNE PROBLEMY SKÓRNE 180- 200 g -
Cena: 26.00 zł
Liczba sztuk:
Projekt: Devilart