MYDŁO ALEPPO 24% BIO - RATUNEK DLA SKÓRY I WŁOSÓW 180- 200 g

Mydło lecznicze antyalergiczne Aleppo BIO stosuje się na problemy skórne, takie jak egzema, łuszczyca, trądzik( nawet różowaty), krosty ropiejące, a także swędzące powstałe z powodu alergii np. na środek chemiczny. Doskonale leczy rany( w tym pooperacyjne), ropienie, owrzodzenia, siniaki i zadrapania oraz grzybice skórne. Można namydlać obrażenie bez obawy, że coś się będzie działo( wystąpi alergia lub rana zostanie dodatkowo podrażniona). W przypadku trudno gojących się ran zaleca się, aby mydło potrzymać na dotkniętym miejscu ok. 2-3 minuty.
Dodatkowym atutem mydła Aleppo BIO są jego właściwości nawilżające skórę i włosy. Skóra staje się jedwabiście gładka( to zasługa zawartości oliwy z oliwek ), a po pewnym czasie można zauważyć spłycanie się zmarszczek. Produkt w naturalny sposób nawilża skórę, która wypełnia się i dzięki temu zmarszczki są mniejsze. Mydło można używać do higieny intymnej. W przypadku skóry głowy z łupieżem lub swędzeniem, ze skłonnością do tworzenia się strupów niweluje te przypadłości. Aleppo BIO wskazane jest również dla osób, którym włosy wypadają. Zawarty w mydle olej laurowy ma właściwości odżywcze i antybakteryjne, dzięki czemu leczy problemy skórne, dodatkowo odżywiając ją, jak i cebulki włosowe. Mydło odbudowuje uszkodzone mieszki włosowe, pobudza wzrost włosa i wzmacnia cebulki. Po ok. miesiącu mycia włosów można wyczuć meszek na skórze głowy- są to nowo wyrastające włosy, z nowych cebulek.

Mydłem Aleppo można też myć zwierzęta, oczywiście nie jest to dla nich szkodliwe. Poprzez mycie opisanym powyżej produktem nawilżamy skórę swoim pupilką, ich sierść staje się delikatna w dotyku i posiada blask. Przy dostaniu się mydła do oczu wystarczy je opłukać wodą- nie wystąpi zaczerwienienie, czy podrażnienie spojówki- będzie tylko lekko szczypało, gdyż mydło Aleppo konserwowane jest solą morską.

Mydło oliwkowo laurowe  Aleppo z Syrii  zawiera 24% oleju laurowego i 75% oliwy z oliwek pierwszego tłoczenia. Jest produktem całkowicie naturalnym wytwarzanym od stuleci wg. starej, niezmienionej dotychczas receptury. Mydło oryginalne z Aleppo. Waga 180- 200g

 

MYDŁO ALEPPO 24% BIO - RATUNEK DLA SKÓRY I WŁOSÓW 180- 200 g   -
Cena: 22.00 zł
Liczba sztuk:
Projekt: Devilart