OLEJ Z WIESIOŁKA - CHOROBY KOBIECE, DEPRESJA, EGZEMA 50ML

Olej z wiesiołka pomaga w leczeniu schorzeń, takich jak: artretyzm, łuszczyca, toczeń, trądzik( młodzieńczy i różowaty), pokrzywka, egzema, gościec postępujący, nadpobudliwość u dzieci, zaburzenia koncentracji i pamięci, astma, neuropatia cukrzycowa czy alergie.

 

 

 

Olej wiesiołkowy łagodzi objawy przekwitania.                          

 

 

Warto go spożywać przy wypadaniu włosów i problemach ze skórą( olej wiesiołkowy redukuje ilość wytwarzanego łoju i zapobiega powstawaniu zaskórników). Poza tym znakomicie nawilża skórę przesuszoną i działa na nią kojąco. Kwasy obecne w oleju z wiesiołka pomagają leczniczo w chorobach reumatycznych, w przypadku złamań i uszkodzeń więzadeł. Dzieje się tak, ponieważ produkt posiada właściwości regenerujące tkankę chrzęstną i łączną właściwą. Spożywanie oleju z wiesiołka chroni również przed stanami lękowymi, migrenami, pozytywnie wpływa na emocje, a nawet poprawia humor, dlatego zaleca się go w depresji.

Kwasy zawarte w tym oleju regulują procesy przemiany materii.

Olej z wiesiołka dodatkowo pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, aktywując organizm do wytwarzania prostaglandyn, co za tym idzie ułatwia utrzymanie właściwej masy ciała. Dzięki zawartym w nim kwasom tłuszczowym i magnezowi, dolegliwości przedmiesiączkowe stają się łagodniejsze. Kwasy tłuszczowe poprawiają gospodarkę hormonalną organizmu kobiety, a magnez zmniejsza bóle piersi i uderzenia gorąca.  Produkowane z kwasu gamma-linolenowego prostaglandyny powodują, że bóle migrenowe występują rzadziej i z mniejszym nasileniem.

Dzięki zawartym w wiesiołku kwasom gamma- linolenowych, roślina ta pomocna jest w profilaktyce i leczeniu raka piersi. Potwierdziły to badania naukowców z Northwest University, w których naukowcy z Illinois odkryli, że kwas GLA hamuje działanie genu raka odpowiedzialnego za ok. 30% zachorowań na raka piersi. Kierownik badań, Ruth Lupu dodał również, że GLA hamuje także wzrost nowotworu. Zaleca się spożywanie go każdej kobiecie- przynajmniej 1 łyżeczkę, raz na 3 dni by zabezpieczyć organizm ! 

 

Jak go dawkować?

 

Olej z wiesiołka można pić lub bezpośrednio aplikować na skórę? w tym drugim przypadku 3- 4 krople należy masować opuszkami palców skórę przez 20- 30 sekund, by olej dobrze się wchłonął. Substancja zaaplikowany bezpośrednio na skórę działa też odmładzająco. Najczęściej zaleca się dawkę: 1 mała łyżeczka od herbaty dziennie. Olej można śmiało dodawać do jedzenia.

 

Najważniejszą cechą tego oleju musi być jego pełna surowość, ponieważ traci on swoje cenne właściwości w przypadku podgrzewania. Wiele olei z wiesiołka dostępne na naszym rynku jest podgrzanych, gdyż w taki sposób się go oczyszcza. Produkt, który proponuję nie był podgrzewany ani filtrowany. Został oczyszczony mechanicznie bez podgrzewania. Nadaje się do spożycia. Posiada certyfikat jakości i badania kontrolne partii.

 

50 ml butelka szklana( szkło ciemne)- olej ten bardzo źle znosi światło, dlatego dobrze jest kupować go w małych ilościach, a po otworzeniu przechowywać w lodówce.

 

 

OLEJ Z WIESIOŁKA - CHOROBY KOBIECE, DEPRESJA, EGZEMA 50ML    -
Cena: 15.00 zł
Liczba sztuk:
Projekt: Devilart